Dachówki betonowe

Dachy betonowe Braas
BRAAS - dachówka REVIVA
Reviva jest czymś wyjątkowym wśród dachówek. Łączy ona klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych (mniejszy ciężar m2, szybkość układania, trwałość). Technologia produkcji daje dachówce Reviva wysoką wytrzymałość, wyrazisty i bardzo trwały kolor oraz gładka powierzchnię. Model ten pokreśli piękno dachów o różnych kształtach, a dzięki swojej niskiej wadze jest idealnym rozwiązaniem na remontowane dachy. Dachówka oferowana jest w atrakcyjnej gamie kolorystycznej, także w oryginalnym kolorze rustykalnym.
BRAAS - dachówka grecka LUMINO
Oryginalna dachówka o nazwie "Grecka" została wprowadzona do oferty Braas w 2002r. Niepowtarzalny profil, łagodnie zaokrąglona przednia krawędź oraz kształt nawiązujący do tradycyjnych dachówek typu mnich-mniszka sprawiają, że jest to jedyny taki model dachówki na polskim rynku. Dzięki takim walorom Grecka może być stosowana zarówno na obiektach nowobudowanych, remontowanych, jak i zabytkowych a dachy nią pokryte stanowią ciekawe
BRAAS - dachówka ROMAŃSKA
Dachówka Romańska wykonana w technologii Cisar to produkt o wyjątkowych zaletach. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w produkcji sprawia, że prezentuje ona zupełnie nowy standard na rynku pokryć dachowych. Dzięki trójwarstwowej technologii Cisar dachówka Romańska jest połączeniem wysokiej wytrzymałości, estetyki oraz gładkości powierzchni.
BRAAS - dachówka CELTYCKA LUMINO
Harmonijny i symetrycznie falisty kształt oraz łagodnie zaokrąglona przednia krawędź to niezaprzeczalne walory dachówki Celtyckiej. Model ten można stosować na obiektach nowobudowanych, remontowanych, a także zabytkowych. Do produkcji dachówki Celtyckiej używa się surowców naturalnych, pochodzących głównie z rodzimych zasobów. Wysoką estetykę i trwałość koloru dachówki zapewnia barwienie w masie oraz powłoka polimerowo-akrylowa Lumino.
BRAAS - dachówka TEGALIT CISAR
W tym specyficznym modelu dachówki udało się połączyć zalety dachówek zakładkowych profilowanych z efektem estetycznym, jaki dają płaskie dachówki. Tegalit nadaje efektowny, nowoczesny charakter budynkom projektowanym w takim właśnie stylu. Płaszczyzna, którą tworzą te dachówki jest wyrazem prostoty i funkcjonalności. Świadomie nawiązuje do znanych już z przeszłości kształtów oraz tworzy nowy obraz charakterystycznie ukształtowanej powierzchni.
BRAAS - dachówka BAŁTYCKA CISAR
Technologia Cisar opatentowana przez Braas jest symbolem najwyższej jakości i innowacyjności wśród dachówek cementowych. Tym bardziej cieszy fakt, że rodzina dachówek Cisar powiększa się o nowy produkt – dachówkę Bałtycką. Została ona wyprodukowana w fabryce w Płońsku, na jednej z najnowocześniejszych technologicznych linii na świecie.
Dachy betonowe IBF
IBF - dachówka PODWÓJNE "S"
Podwójne-S to jeden z najchętniej kupowanych modeli wśród dachówek cementowych Braas. Jej asymetryczny profil tworzy na dachu ciekawy efekt - połać ma kształt fal, w których pięknie załamuje się światło.
IBF - dachówka PODWÓJNA RZYMSKA
Wyprodukowana jest z barwionego w masie betonu. Powierzchnia zewnętrzna dachówki jest pokryta specjalną farbą akrylową przeciwdziałającą przenikaniu wapnia oraz porastaniu mchami i algami. Dachówki posiadają podwójną zakładkę wzdłuż, grzbiet uszczelniający w poprzek oraz zaokrągloną krawędź dolną.
IBF - dachówki - POZOSTAŁE ELEMENTY
W ofercie firmy Dach-Mat znajdują się również elementy wykończeniowe do dachów betonowych firmy IBF

Promocje i licznik

Promocje
Rozmiar: 46468 bajtów
Naszą stronę odwiedzono już

Katalog sklepów