Blachodachówki

Blachodachówka Budmat
Budmat - blachodachówki Aria i Sara
Szwedzka blacha z powłoką Prelaq Nova i Prelaq Nova Mat to najwyższej jakości surowiec wykorzystywany do produkcji blachodachówek BudMat, na które udzielana jest 30-letnia gwarancja.
Budmat - blachodachówki Wenus i Zefir
Blachodachówki BudMat z powłokami PRELAQ, to pokrycia grubowarstwowe o zwiększonej wytrzymałości m. in.: na korozję i uszkodzenia mechaniczne.
Blachodachówka Armat
Armat - blachodachówka HALNY
Stal to jeden z podstawowych i niezbędnych materiałów w budownictwie. Wykorzystywana przy produkcji pokryć dachowych sprawia, że staje się ono lekkie, jednocześnie pozwala zmniejszyć koszty drewnianej konstrukcji dachu. Blachodachówka HALNY firmy Arcelor Construction Polska Sp. z o.o. łączy w sobie wytrzymałość i solidność stali z estetyką dachówek
Armat -blachodachówka HALNY Scala
Blacha dachowa Halny Scala to nowa propozycja pokryć dachowych ze stali. System ten oparty jest na oryginalnej formie, która przypomina dachówkę płaską układaną prostopadle do nachylenia. Podobieństwo do dachu krytego tradycyjnym drewnianym gontem powoduje, że dach pokryty Halnym Skala doskonale komponuje się w regionach górskich.
Armat -blachodachówka HALNY Mauka
Stal to jeden z podstawowych i niezbędnych materiałów w budownictwie. Wykorzystywana przy produkcji pokryć dachowych sprawia, że staje się ono lekkie, jednocześnie pozwala zmniejszyć koszty drewnianej konstrukcji dachu. Blacha trapezowa Mauka firmy Arcelor Construction Polska Sp. z o.o. jest bardzo uniwersalna i może służyć jako idealne pokrycie dowolnego dachu. Domy mieszkaniowe, obiekty gospodarcze i przemysłowe – to szeroki wachlarz jej zastosowań.
Armat -blachodachówka HALNY Antica
Blachodachówki Halny łączą w sobie wytrzymałość i solidność stali z estetyką tradycyjnej dachówki. Halny Antica to najnowsza propozycja firmy Arcelor Mittal. Cechą charakterystyczną nowej blachodachówki jest elegancka, postarzana estetyka oraz podwyższone właściwości jakościowe. Antica jest odporna na korozję, na promienie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne każdego typu, co gwarantuje użytkowanie jej przez długie lata

Promocje i licznik

Promocje
Rozmiar: 46468 bajtów
Naszą stronę odwiedzono już

Katalog sklepów