Dachy ceramiczne

Dachy ceramiczne Roben
Roben Fleming - dachówka średzka falista
Dachówki faliste przeznaczone są na dachy o niewielkim stopniu nachylenia. Dzięki podwójnemu zamkowi położenie dachówki możliwe jest, dzięki zastosowaniu odpowiednich elementów zabezpieczających na dachach o niewielkim stopniu nachylenia. Dzięki łagodnej fali i delikatnej grze światła i cienia dach nabiera łagodnego wyglądu.
Roben - MONZA plus - dachówka średzka falista plus
Nowa dachówka średzka falista plus, która uzyskała wielkie uznanie u inwestorów indywidualnych.
Roben - BORNHOLM - dachówka średzka falista plus
Nowość na rynku dachówek!
Roben - BORNHOLM - dachówka średzka falista plus
Nowość na rynku dachówek!
Dachówki ceramiczne BRAAS
BRAAS- dachówka REVIVA
Reviva jest czymś wyjątkowym wśród dachówek. Łączy ona klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych (mniejszy ciężar m2, szybkość układania, trwałość). Technologia produkcji daje dachówce Reviva wysoką wytrzymałość, wyrazisty i bardzo trwały kolor oraz gładka powierzchnię. Model ten pokreśli piękno dachów o różnych kształtach, a dzięki swojej niskiej wadze jest idealnym rozwiązaniem na remontowane dachy. Dachówka oferowana jest w atrakcyjnej gamie kolorystycznej, także w oryginalnym kolorze rustykalnym.
BRAAS-dachówka grecka LUMINO
Oryginalna dachówka o nazwie "Grecka" została wprowadzona do oferty Braas w 2002r. Niepowtarzalny profil, łagodnie zaokrąglona przednia krawędź oraz kształt nawiązujący do tradycyjnych dachówek typu mnich-mniszka sprawiają, że jest to jedyny taki model dachówki na polskim rynku. Dzięki takim walorom Grecka może być stosowana zarówno na obiektach nowobudowanych, remontowanych, jak i zabytkowych a dachy nią pokryte stanowią ciekawe.
BRAAS-dachówka ROMAŃSKA
Dachówka Romańska wykonana w technologii Cisar to produkt o wyjątkowych zaletach. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w produkcji sprawia, że prezentuje ona zupełnie nowy standard na rynku pokryć dachowych. Dzięki trójwarstwowej technologii Cisar dachówka Romańska jest połączeniem wysokiej wytrzymałości, estetyki oraz gładkości powierzchni.
BRAAS-dachówka CELTYCKA LUMINO
Harmonijny i symetrycznie falisty kształt oraz łagodnie zaokrąglona przednia krawędź to niezaprzeczalne walory dachówki Celtyckiej. Model ten można stosować na obiektach nowobudowanych, remontowanych, a także zabytkowych. Do produkcji dachówki Celtyckiej używa się surowców naturalnych, pochodzących głównie z rodzimych zasobów. Wysoką estetykę i trwałość koloru dachówki zapewnia barwienie w masie oraz powłoka polimerowo-akrylowa Lumino.
BRAAS-dachówka TEGALIT CISAR
W tym specyficznym modelu dachówki udało się połączyć zalety dachówek zakładkowych profilowanych z efektem estetycznym, jaki dają płaskie dachówki. Tegalit nadaje efektowny, nowoczesny charakter budynkom projektowanym w takim właśnie stylu. Płaszczyzna, którą tworzą te dachówki jest wyrazem prostoty i funkcjonalności. Świadomie nawiązuje do znanych już z przeszłości kształtów oraz tworzy nowy obraz charakterystycznie ukształtowanej powierzchni.
BRAAS-dachówka BAŁTYCKA CISAR
Technologia Cisar opatentowana przez Braas jest symbolem najwyższej jakości i innowacyjności wśród dachówek cementowych. Tym bardziej cieszy fakt, że rodzina dachówek Cisar powiększa się o nowy produkt – dachówkę Bałtycką. Została ona wyprodukowana w fabryce w Płońsku, na jednej z najnowocześniejszych technologicznych linii na świecie.
Dachy ceramiczne Koramic
KORAMIC - Ceramiczna dachówka Karpiówka
Karpiówka to tradycyjny model dachówki ceramicznej, której prosta i płaska forma daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania architektury dachu. Dzięki tym możliwościom, ceramiczna Karpiówka jest bardzo popularnym pokryciem dachowym w Polsce. Umożliwia układanie skomplikowanych elementów dachowych, jak miękkie kosze czy wole oczka, dlatego jest stosowana z równym powodzeniem zarówno w domach jednorodzinnych jak i na dachach obiektów sakralnych czy zabytkowych, gdzie połacie dachu są znacznie większe.
KORAMIC - dachoówka zakładkowa
Dachówki zakładkowe to typ dachówek posiadających pojedyncze lub podwójne zamki (zakładki), dzięki którym zwiększa się szczelność gotowej połaci dachowej. Bogate wzornictwo i kolorystyka sprawiają, że nasze dachówki ceramiczne mają zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, budynkach użyteczności publicznej, jak i na dachach restaurowanych obiektów zabytkowych. Wszystkie modele dostępne są wraz z szeroka gamą ceramicznych akcesoriów. Wśród modeli zakładkowych w ofercie firmy DACH-MAT znajdą Państwo dachówki: Renesansowa L15, Marsylka, Alegra, Holenderka, Romańska L25, Esówka - Holenderka, E32 Holenderka płaska, E80 Suwakowa oraz Mnich - Mniszka.

Promocje i licznik

Promocje
Rozmiar: 46468 bajtów
Naszą stronę odwiedzono już

Katalog sklepów