Dachmat oferta

Blachodachówki
W skład oferty firmy Dach-Mat wchodzą obecnie dachy blaszane-blachodachówki. Przyszli inwestorzy coraz częściej wybierają blachodachówki ze względu na koszty jak 30 letnią gwarancję na powłokę.Oferujemy blachodachówki firm Budmat i Armat.
Dachy betonowe
Głównymi i wiodącymi producentami reprezentowanymi przez nas to firmy BRAAS oraz IBF. Dachówk tych producentów swoją estetyką, dużą wytrzymałością oraz konkurencyjnością cenową stanowią najlepsze rozwiązania na Państwa dach.
Dachówki ceramiczne
Dachówki ceramiczne to jeden z najładniejszych i najbardziej lubianych materiałów do wykańczania dachu. Wytwarza się je z wyselekcjonowanej gliny, a po uformowaniu wypala w specjalnych piecach.Oferta firmy to producenci Roben ,BRAAS i Koramic
Okna dachowe
Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego FAKRO do każdego rodzaju pomieszczenia. Okna wytwarzane są z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne
Rynny metalowe i PCV
Najważniejszym zadaniem właściwie dobranego sytemu rynnowego jest zapewnienie prawidłowego i całkowitego odbioru wody z dachu budynku. W ofercie firmy Dach-Mat znajdują się rynny małych rozmiarów przeznaczone na małe budynki, rynny średnich rozmiarów nadające się na większość budynków mieszkalnych oraz rynny o dużej szerokości odpowiednie na bardzo duże dachy, np. na hale przemysłowe.

Promocje i licznik

Promocje
Rozmiar: 46468 bajtów
Naszą stronę odwiedzono już

Katalog sklepów