Rynny PCV

Rynny PCV Gamrat
Gamrat - system MAGNAT
Unikalność nowego systemu tkwi w jego "naturze", bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym. Badania laboratoryjne dowiodły, że tworzywo to przejawia niespotykanie wysoką odporność na działanie agresywnych czynników atmosferycznych, dzięki czemu rynnom Gamrat Magnat niegroźne jest: promieniowanie słoneczne, zmienne, a nawet ekstremalne temperatury powietrza, obfite opady śniegu, czy kwaśne deszcze. Rynny Gamrat Magnat dzięki wyjątkowej wytrzymałości na promieniowanie słoneczne zachowują trwały i głęboki kolor przez wiele lat.
Gamrat Magnat to system rynnowy całkowicie odporny na korozję, nie wymaga malowania, jest łatwy do utrzymania w czystości, czego efektem jest bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. System rynnowy Gamrat Magnat jest niezwykle prosty w montażu dzięki systemowi połączeń na zatrzask z uszczelką. Prowadzić go zgodnie z instrukcją montażu dostępną w opakowaniach z elemantami systemu.
Gamrat Magnat łączy w sobie zalety nowoczesnego tworzywa ze sprawdzonym, tradycyjnym kształtem rynny. Dzięki parabolicznej formie oraz idealnie gładkiej powierzchni systemu zapewnia on doskonałą przepustowość. Natomiast charakterystyczne wywinięcie przedniej i tylniej krawędzi rynny wzmacnia i usztywnia instalację.
Rynny metalowe Armat
Armat - system Armat
Stal to jeden z podstawowych i niezbędnych materiałów w budownictwie. Do produkcji naszych rynien metalowych IGUAZU używamy najwyższej jakości blachy stalowej ocynkowanej i obustronnie pokrytej powłoką o grubości 50 µm. Dzięki temu rynny odporne są na każde warunki atmosferyczne w każdym klimacie i na każdej szerokości geograficznej. Kwaśne deszcze, związki siarki zawarte w powietrzu i ekstremalne warunki pogodowe: wiatry, silne mrozy i duże ilości śniegu nie stanowią dla nas żadnego zagrożenia. System rynnowy IGUAZU produkowany jest zgodnie z normą europejską PN-EN 612. Nasze wieloletnie doświadczenie połączone z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii zaowocowało produktem, który spełni Państwa oczekiwania pod każdym względem. Sprawi również, że Państwa dach nabierze estetycznego wyglądu i skutecznie odprowadzi z niego wodę.

Promocje i licznik

Promocje
Rozmiar: 46468 bajtów
Naszą stronę odwiedzono już

Katalog sklepów