O NAS

Jesteśmy firmą budowlaną, która powstała w 2001 roku. Od początku działamy w branży budowlanej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży materiałów budowlanych pozwoliło nam w 2015 roku rozpocząć działałność developerską. Inwestycja Osiedle Bella Vista jest realizowana przez doświadczonych specjalistów. Wykwalifikowani inwestorzy stawiają na nowoczesne podejście do budownictwa – są na bieżąco z wszystkimi trendami w branży, gwarantując przyszłym mieszkańcom maksymalną satysfakcję z dokonanego wyboru. Tworzą przestrzenie wyjątkowo przyjazne rodzinom, w których żyje się niezwykle komfortowo.

Osiedle domów szeregowych

Doskonała lokalizacja
– teren w odległości ok. 30 km (30 min.) od Wrocławia
– odległość od lotniska we Wrocławiu ok. 45 km (45 min.)
– transport: komunikacja podmiejska, PKS, PKP
-szkoły podstawowe i średnie wszystko w odległośći do 1500m w lini prostej od inwestycji
Udogodnienia dla rodzin
W bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie lekarskie oraz sklepy
Piękny zakątek
Zbliżającym się od strony Wrocławia podróżnym ukazuje się powoli widok wyjątkowej panoramy. Strzeliste wieże zamku, kościołów i ratusza określają niepowtarzalny charakter Oleśnicy, której początki sięgają prawdopodobnie XII wieku. Oleśnica jest pięknym i historycznym miastem o książęcej przeszłości, położonym w województwie dolnośląskim ok. 30 km na północny wschód od Wrocławia. Jest stolicą powiatu, zajmuje niecałe 21 km kw., zamieszkuje ją ok. 36 tysięcy osób. Dynamiczny rozwój spowodował, że dzisiaj Oleśnica jest nowoczesnym, europejskim ośrodkiem ze wszystkimi udogodnieniami dla inwestorów oraz ludzi, którzy chcieliby w nim zamieszkać. Oleśnica jest miastem samowystarczalnym z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkańcy mają zapewnione niezbędne potrzeby edukacyjne, zdrowotne, rekreacyjne, handlowo-usługowe, kulturalne i oświatowe.
Od lat wiadomo, ze jedną z najważniejszych części domu jest dach. W dobie dzisiejszej technologii materiałowej można pokusić się o ciekawe i solidne rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo i estetykę. Firma Dachmat zapewni ci drogi Kliencie ten komfort. Firma Dach-Mat Tomasz Krzysztofik rozpoczęła swoją działalność od roku 2001. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru dachów oraz oceny kosztorysowej. Skupiamy się indywidualnie do potrzeb każdego klienta dobierając optymalne rozwiązania. Firma Dach-Mat to solidny partner, który pomoże Państwu w całym procesie. dekarksim podczas budowy.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

BLACHODACHÓWKI
W skład oferty firmy Dach-Mat wchodzą obecnie dachy blaszane-blachodachówki.
DACHY BETONOWE
Głównymi i wiodącymi producentami reprezentowanymi przez nas to firmy BRAAS oraz IBF.
DACHÓWKI CERAMICZNE
To jeden z najładniejszych i najbardziej lubianych materiałów do wykańczania dachu.
OKNA DACHOWE
W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości okna dachowe renomowanych firm.
RYNNY
W ofercie posiadamy rynny metalowe oraz pcv
Realizacja projektu: PrestoMedia.pl